Evangélium

2017. december 1.

EVANGÉLIUM /Mk 13,33-37/
Abban az időben Jézus így tanított: Vigyázzatok és virrasszatok! Nem tudjátok, mikor jön el az idő. Az idegenbe induló ember is, amikor otthagyja házát, szolgáira bízza mindenét, és mindegyiknek kijelöli a maga feladatát; a kapuőrnek megparancsolja, hogy virrasszon. Legyetek hát éberek! Mert nem tudjátok, mikor érkezik meg a ház ura: lehet, hogy este vagy éjfélkor; kakasszóra vagy reggel. Ne találjon alva benneteket, ha váratlanul megérkezik! Amit nektek mondok, mindenkinek mondom: Virrasszatok!


Vissza...

2026. május 29.
Szentháromság vasárnapja
Woditsch Péter, a Katonai Ordinariátus jövő vasárnap (június 7.), 16 órakor újmisét mutat be a soproni Szent Mihály templomban, melyre szeretettel hív és vár mindenkit!
Bővebben
2026. május 29.
Templomunk liturgikus rendje
Ma (május 31.), 18 órára Osliba, a Mosolygós Szűzanyához hívom autós zarándoklatra a kedves Testvéreket. Aki szeretne részt venni a zarándoklaton, kérem, hogy 18 órára érkezzen az osli kegytemplomhoz!
Bővebben
2026. május 29.
Olvasmány
„Dicséretre méltó és magasztos örökkön-örökké.” (Dán 3)
Bővebben