Evangélium

2018. május 25.

EVANGÉLIUM /Mt 28,16-20/
Abban az időben a tizenegy tanítvány elment Galileába, fel arra a hegyre, ahova Jézus rendelte őket. Amikor meglátták őt, leborultak előtte a földre. Egyesek azonban még mindig kételkedtek. Jézus odament hozzájuk, és ezt mondta nekik: „Én kaptam meg minden hatalmat az égen és a földön. Ezért most menjetek el, és tegyetek tanítványommá minden nemzetet! Kereszteljétek meg őket az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében! Tanítsátok meg őket mindannak megtartására, amit parancsoltam nektek! És íme, én veletek vagyok mindennap a világ végéig!”


Vissza...

2026. május 8.
Húsvét 6. vasárnapja
Jövő vasárnap (május 17.), a 11 órás szentmisében elsőáldozás lesz templomunkban. Az elsőáldozókat 10:30 órára várjuk a plébánia Hetény termébe. Az elsőáldozók gyóntatása és a próba szombaton, 8:30 órakor kezdődik.
Bővebben
2026. május 8.
Templomunk liturgikus rendje
Szombaton (május 16.) lesz a Nepomuki Szent János kápolna búcsúünnepe. Szerdán, pénteken és szombaton is a kápolnában lesznek a szentmisék.
Bővebben
2026. május 8.
Olvasmány
„Minden föld Istent dicsérje!” (Zsolt 65)
Bővebben