Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya

2017. október 6.

HIRDETÉSEK
 
- Október a Rózsafüzér hónapja. Minden esti szentmise előtt imádkozzuk a rózsafüzért.

- Október 9-én, hétfőn 18 órára az elsőáldozók, 18:30-ra a bérmálkozók szüleit várom szülői értekezletre ide, a templomba.

- A katekumen csoportba jelentkezetteket megbeszélésre hívom október 26-án, csütörtökön, 18:30 órára ide, a templomba.

- A soproni örökimádók várják mindazok jelentkezését, akik szentségimádási órát tudnak biztosítani az Örökimádás Kápolnában.

- A Hetény teremben lehetőség van a Győri Egyházmegyei Karitász által készített házi áldás feliratú hűtőmágnes és a Szt. László évhez kapcsolódó kulcstartó megvásárlására, mellyel a Katolikus Karitász munkáját támogatják.

- Ugyancsak a Hetény teremben lehetőség van szentmiséket előjegyeztetni, illetve az egyházközségi hozzájárulást befizetni.
 
Áldott hetet kívánunk minden kedves Testvérünknek!



Vissza...

2026. június 19.
Évközi 12. vasárnap
Kedden (június 23.) kirándulásra hívom ministránsainkat Budapestre. Kérem őket, hogy aki szeretne velünk tartani, a hétvégi szentmise után jelezze a sekrestyében!
Bővebben
2026. június 19.
Templomunk liturgikus rendje
Pénteken (június 26.) a szentmisét plébániánk elhunytjaiért ajánljuk fel. A szentmise után rövid megemlékezést tartunk az altemplomban.
Bővebben
2026. június 19.
Olvasmány
„Uram, hallgass meg engem, nagy irgalmasságod szerint.” (Zsolt 68)
Bővebben